Hoşgeldiniz sitemize.!İletişim|S.s.s|Kargo Takibi|Fiyatlar

 
 

REALİSTİK ŞİŞME BEBEK FİYATLARI VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ - INNOCENT REAL LOVE DOLL ™

Şişme bebek fiyatları ürünün kalitesine ve kullanılan dolgu malzemesine göre değişmektedir.

Realistik şişme bebek fiyatı 600.00 ₺'den başlar 10.000 ₺'ye kadar fiyatları yükselir bunlar istenilen ürünün özellikleriyle alakalıdır.

Realistik bebek fiyatları istenilen modelin boyu, peruk saçı, iç çamaşırı kıyafeti, fantazi aksesuarları, titreşim, ses çıkarma özelliği ve vücut ısısı oluşturma aperatı isteklerinize göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Şişme mankenlerin fiyat aralığı 1.000 ₺ ile 10.000 ₺ arasında olan özel üretim mankenlerin fiyatlarnın pahalı olmasının sebebi, kişinin özel isteğine göre üretilmesinden dolayıdır ki özel istek demek sizin için ayrıca yeni yapılacak olan şişme bebek kalıbı üretmek ve isteğinize özel bir kadının detaylı ölçüleri alınarak tüm vücut ölçüleri özenilerek ince işçilikle yapılandırılır ve böyle olunca harcanan zaman, emek ve üretim kalıbına harcanan para bir hayli külfetli olmaktadır bu yüzden kişiye özel üretilen realistik manken fiyatı değişkenlik gösterir.

Innocent Real Love Doll ™ sitemizde satılan realistik şişme bebek fiyatları 600.00 ₺ ile 890.00 ₺ arasında seçilen modellin özelliklerine göre değişir.

Diğer şişme bebek satıcıları arasında en önemli farkımız 14 yıllık firma geçmişimiz olması ve ürünlerimizi Hollanda'dan lisanslı getiriyor olmamızdır.

Türkiye'deki satış lojistik departmanımızdan dünyanın heryerine kargo gönderimi yapmaktayız.

 
Güvenli alışveriş ve orjinal ürün garantisi Ödeme seçenekleri
TESLİMAT SIRASINDA NAKİT ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ - TÜM BANKA KARTLARINA PEŞİNATSIZ VADE FARKSIZ 12 AY TAKSİT İMKANI !!!
Tüm banka kartları geçerli

18 + YAŞ UYARISI !

Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Web Sitemiz T.C.K nın 226. Maddesi ( D ) bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır! 18+ içeriği yetişkin kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmıştır. 18 yaşın altında iseniz lütfen bu siteye girmeyiniz.